На місці ворожого удару по будинку у прифронтовій зоні патрульні врятували козлика

Днями окупанти обстріляли приватні будинки неподалік лінії фронту. Патрульні зі зведеного загону одразу прибули на місце ворожої атаки. Інспектори почули, що з-під завалів доносяться звуки тваринки та допомогли їй вибратися. На щастя, власник господарства та козлик не постраждали. Однак, від будинку залишилася руїна. Відео - МВС України.

Як повідомлялось раніше, у Авдіївці "Білі янголи" та волонтери евакуювали двох коней.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті