На Лиманському напрямку окупанти сьогодні 10 разів атакували в районах Макіївки, Невського, Дружелюбівки та Греківки. Бої тривають

На Лиманському напрямку впродовж дня противник 10 разів атакував в районах Макіївки, Невського, Дружелюбівки та Греківки. Про це йдеться у Оперативній інформації Генштабу станом на 19.00 сьогодні, 16 червня.

Зазначаєься, що на цьому напрямку ворог активно застосовує авіацію, зокрема, завдав три удари шістьма КАБами по Дружелюбівці, ще два удари, теж шістьма КАБами, по Шийківці.

"Українські воїни  три штурмові дії відбили, ще сім боєзіткнень – тривають. За попередньою інформацією, сьогодні втрати ворога на даному напрямку склали: 54 окупанти,  одна ББМ та склад боєприпасів", - повідомили у Генштабі.

На Покровському напрямку окупанти не зменшують темпів наступу.  Від початку доби ворог 36 разів атакував оборонні рубежі українських захисників.  25 штурмів агресора успіху не мали,  ще 11 атак – тривають.

За сьогодні 10 бойових зіткнень відбулося на Курахівському напрямку.  Наші оборонці відбили п’ять атакувальних дій ворога. Ще стільки ж продовжуються. Авіаційних ударів КАБами зазнали Гірник та Костянтинівка.  За попередньою інформацією, сьогодні втрати ворога на даному напрямку склали 56 окупантів та одна станція РЕБ. 

На Придніпровському напрямку нашими захисниками відбито п’ять атак російських загарбників в районі Кринок. Ситуація контрольована.  

На решті напрямків обстановка суттєвих змін не зазнала.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті