На Лиманському й Куп'янському напрямках зафіксовано 12 боєзіткнень за добу, ліквідовано 35 окупантів, 85 поранено – Череватий

На Лиманському й Куп'янському напрямках зафіксовано 12 боєзіткнень, 241 раз ворог відкривав вогонь по населених пунктах та позиціях українських військ протягом доби 31 березня. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі марафону "Єдині новини" 1 квітня.

"241 раз ворог відкривав вогонь по населених пунктах та позиціях українських військ минулої доби на цій ділянці фронту", – сказав Череватий про Лиманський і Куп'янський напрямки.

Він уточнив, що на цій ділянці фронту зафіксовано 12 боєзіткнень за добу, що призвело до ліквідації 35 окупантів. Ще 85 росіян поранено.

Зазначається, що також підбито САУ "Гвоздика" та збито безпілотник ворога.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ ліквідували ще 630 окупантів за останню добу.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті