На Лиманському й Куп'янському напрямках зафіксовано 12 боєзіткнень за добу, ліквідовано 35 окупантів, 85 поранено – Череватий

На Лиманському й Куп'янському напрямках зафіксовано 12 боєзіткнень, 241 раз ворог відкривав вогонь по населених пунктах та позиціях українських військ протягом доби 31 березня. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі марафону "Єдині новини" 1 квітня.

"241 раз ворог відкривав вогонь по населених пунктах та позиціях українських військ минулої доби на цій ділянці фронту", – сказав Череватий про Лиманський і Куп'янський напрямки.

Він уточнив, що на цій ділянці фронту зафіксовано 12 боєзіткнень за добу, що призвело до ліквідації 35 окупантів. Ще 85 росіян поранено.

Зазначається, що також підбито САУ "Гвоздика" та збито безпілотник ворога.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ ліквідували ще 630 окупантів за останню добу.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті