На Лиманському й Куп’янському напрямках росіяни через великі втрати залучають кадирівців, в одному боєзіткненні знищено 35 окупантів

На Лиманському й Куп’янському напрямках в силу значних втрат росіяни почали залучати кадирівців загону "Ахмат", які вже взяли участь в боях і також понесли втрати. Про це повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий в ефірі марафону "Єдині новини" 13 квітня.

"Одне боєзіткнення: 35 окупантів було знищено, 87 поранено", – сказав Череватий.

Він зазначив, що за минулу добу на цих напрямках зафіксовано 337 ворожих обстрілів артилерією різних типів.

Раніше повідомлялось, що ЗСУ знищили за добу танк Т-72, БПЛА, станцію РЕБ і 50 окупантів на Лиманському й Куп’янському напрямках за добу.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті