На Львівщині запрацював Всеукраїнський центр з протезування та реабілітації постраждалих внаслідок війни

На Львівщині запрацював Всеукраїнський центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки для людей, які постраждали внаслідок воєнних дій росії. Про це у Телеграм повідомив голова Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максим Козицький. 

"Заснували Superhumans Center на базі одного з медзакладів нашої області. Усі технології, методи лікування та обладнання – найновіші у світі. Усі послуги – безкоштовні. Тут працюватимуть найкращі фахівці України, регулярно консультуватимуть їх іноземні світочі медицини. За рік у  Superhumans Center зможуть прийняти до трьох тисяч пацієнтів. Тепер передова медицина в Україні! Більше не потрібно їхати за кордон", - зазначив глава області.

За його словами, 14 квітня відбулось відкриття першої частини клініки.

"Уже працюють: лабораторія, де виготовляють та збирають протези; реабілітаційний басейн; перша частина департаменту фізичної реабілітації; психологічна підтримка; музей протезів. Один з амбасадорів клініки, – американський бізнесмен Говард Баффет, під час відкриття Superhumans Center особисто передав чек на 1 мільйон доларів на протези нашим суперлюдям", - повідомив Козицький.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті