На Луганщині окупанти прискорюють видачу російських водійських посвідчень і номерних знаків: у Білокуракине приїдуть на тиждень

У селищі Білокуракине Луганської області, окупованому 2022 року, "влада ЛНР" вирішила прискорити процес заміни українських водійських посвідчень на російські. Для цього в селище на шість днів із Луганська приїде так званий "мобільний пункт заміни водійських прав і номерів", із посиланням на "центр громадських зв'язків відомства" повідомили окупаційні ЗМІ 20 травня.

"Із 22 до 27 травня співробітники Луганського "МРЕВ ДІБДР МВС по ЛНР" проведуть виїзний прийом громадян у смт Білокуракине", – ідеться в повідомленні.

За словами місцевих жителів, процес заміни номерних знаків і водійських посвідчень на російські в екс-Білокуракинському районі (за новим адмінрозподілом увійшов до Сватівського) відбувається повільно, до Луганська (майже 137 кілометрів) із цією метою люди їдуть неохоче. Тому в окупаційної влади виникла необхідність організувати процес не виїзді, безпосередньо в колишньому районному центрі.

Раніше повідомлялося, що таку ж виїзну роботу на початку травня окупаційна влада проводила п'ять днів у селищі Мілове.

У повідомленні окупаційного ЗМІ підкреслюється, що "...жителі "ЛНР" з грудня 2022 року до початку травня 2023 року обміняли понад 48 тисяч водійських посвідчень на російські".

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті