На Луганщині окупанти повернулися до штурмів Сватівського напрямку після деякого затишшя

Російські війська відновили штурмові дії на Сватівському напрямку в Луганській області після кількох днів затишшя. Про це повідомив голова ОВА Артем Лисогор 27 листопада у Телеграмі. 

За його словами, напередодні українські захисники відбили наступи ворога у Серебрянському лісництві та на Новоселівське.

"Декілька останніх днів цей напрямок на Сватівщині ворог не турбував, але вчора відновив штурми. На території Луганщини росіяни не застосовували авіацію – всі їхні удари прийшлися по сусідніх областях. Втім, ворожа артилерія не стихала – снаряди вдарили по Невському та Білогорівці", - зазначив Лисогор.

Він також зауважив, що в окупованому Новопскові розпочалася підготовка до псевдовиборів. Загарбники, аби підвищити рейтинг переможцю, намагаються збільшити відсоток населення, яке отримало паспорти РФ, ходять будинками, за адресами перевіряючи документи у мешканців.

Водночас в окупованих Лисичанську та Сєвєродонецьку попри заяви росіян про нібито повернення містян кількість зламаних квартир та будинків збільшується.

"Є ті, що постраждали від мародерства по декілька разів. Нові замки у вхідні двері майже ніхто не вставляє, бо люди не вертаються", - написав Лисогор.

Як повідомлялося, окупанти на Луганщині через нестачу лікарів примушують працювати у шпиталях студентів.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті