На Луганщині окупанти облаштували госпіталі у двох дитячих таборах: на лікуванні понад 200 військових – Генштаб

Російські окупанти використовують дитячі заклади в окупованих населених пунктах Луганської області для надання медичної допомоги своїм пораненим, тим самим порушуючи норми міжнародного гуманітарного права. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у зведенні вранці 4 липня.

Так, в Макаровому на території дитячого табору загарбники облаштували військовий шпиталь, де знаходиться понад 100 поранених окупантів. 

За даними Генштабу, по всій території табору розосереджена російська військова техніка та блокпости. В безпосередній близькості знаходяться житлові будинки місцевого населення.

Подібна ситуація і в Лимані, де російські окупанти переобладнали під військовий шпиталь дитячий оздоровчий табір “Ялинка”, в якому на лікуванні також перебуває понад 100 поранених загарбників. Територія табору також використовується для зберігання військової техніки.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті