На Луганщині лікарі за дорученням окупантів продовжують знаходити у дітей "хвороби", щоб депортувати їх "на лікування" до росії – Лисогор

Лікарі за дорученням окупантів у Луганській області продовжують ставити дітям "діагнози", щоб потім депортувати їх в РФ під виглядом лікування. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Єдиних новин" 29 квітня.

"Ми знаємо, що це проводилося (огляди лікарями з метою виставлення діагнозів. – "ОстроВ"). Після цього 70% дітей отримали довідки, що в них є хронічні захворювання і їх треба лікувати", – сказав Лисогор.

За його словами, сайти так званих "ЛНР" і "ДНР" повідомляли, що росіяни перевірили близько 100 тисяч українських школярів на наявність у них проблем зі здоров'ям.

Уточнюється, що для лікування дітей відправляють в табори росії.

"Після того, як дітей вивозять до росії, від батьків вимагають їхати разом із ними, інакше дітей можуть не повернути", – підкреслив голова ОВА.

Раніше повідомлялось, що ще в листопаді 2022 року окупанти готували до депортації дітей з Луганщини під виглядом "медичної допомоги".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті