На Луганщині лікарі за дорученням окупантів продовжують знаходити у дітей "хвороби", щоб депортувати їх "на лікування" до росії – Лисогор

Лікарі за дорученням окупантів у Луганській області продовжують ставити дітям "діагнози", щоб потім депортувати їх в РФ під виглядом лікування. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Єдиних новин" 29 квітня.

"Ми знаємо, що це проводилося (огляди лікарями з метою виставлення діагнозів. – "ОстроВ"). Після цього 70% дітей отримали довідки, що в них є хронічні захворювання і їх треба лікувати", – сказав Лисогор.

За його словами, сайти так званих "ЛНР" і "ДНР" повідомляли, що росіяни перевірили близько 100 тисяч українських школярів на наявність у них проблем зі здоров'ям.

Уточнюється, що для лікування дітей відправляють в табори росії.

"Після того, як дітей вивозять до росії, від батьків вимагають їхати разом із ними, інакше дітей можуть не повернути", – підкреслив голова ОВА.

Раніше повідомлялось, що ще в листопаді 2022 року окупанти готували до депортації дітей з Луганщини під виглядом "медичної допомоги".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті