На лівому березі Дніпра Херсонщини Сили оборони знищили радіолокаційну станцію ворога "Леопард"

На лівому березі Дніпра в Херсонській області Сили оборони знищили радіолокаційну станцію СНАР-10 “Леопард” та дев’ять одиниць автобронетехніки російських загарбників. Про це Сили оборони півдня України повідомляють у Телеграм 17 січня.

“За минулу добу отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на 16 окупантів, 1 гармату, 1 станцію наземної артилерійської розвідки СНАР-10 “Леопард”, 1 розвідувальний БпЛА “Орлан-10”, 9 одиниць автобронетехніки”, - ідеться у повідомленні.

Знищено ще один ворожий спостережний пункт.

За інформацією військових, за допомогою РЛС СНАР-10 "Леопард" росіяни могли вести ефективну розвідку наземних цілей (виявлення, вимірювання полярних та прямокутних координат, супровід, визначення типу мети та кількісного складу групової мети), вести розвідку надводних цілей (кораблів, десантно-висадкових засобів тощо), визначати координати розривів снарядів та мін, та за цими даними коригувати вогонь своїх артилерійських засобів, здійснювати топографічну прив'язку елементів бойових порядків військ.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті