На Київщині знищено півтора десятка ворожих БпЛА, які загрожували Києву - КМВА

Вночі 10 листопада на Київщині знищено півтора десятка ворожих БпЛА, які загрожували Києву. Про це у Телеграм вранці повідомляє Київська міська військова адміністрація (КМВА) з посиланням на начальника КМВА, генерала Сергія Попка.

"Цієї ночі російські війська знову запустили на мирні помешкання киян свої ударні дрони. Повітряну тривогу в столиці оголошували двічі, і сумарно вона тривала майже 5 годин. Сили оборони знешкодили різними способами біля півтора десятка ворожих БпЛА, які загрожували Києву", - повідомив Попко.

За його словами, у столиці без руйнувань та постраждалих. 

Як повідомлялося, Одеса знову потрапила під російський удар.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Донбас
04.12.2025
11:41

«Військові зроблять те, що їм накажуть» - офіцер-донеччанин про «виведення військ з Донбасу» та проблеми ЗСУ

Якщо, не дай Боже, так станеться, то це буде максимальною дурістю, яка тільки може бути. Я не вірю, що таке може статися. Вивести звідси військових – це добровільно відмовитись від своєї території.
Країна Світ
03.12.2025
10:00

Бути українцем в РФ… Чи зацікавлена наша держава у підтримці етнічних українців в країні-агресорці?

Вона просить, щоб Україна включила його до відповідних списків. Принаймні, це дасть йому надію, а російські тюремники будуть знати, що він в полі зору офіційних органів України та міжнародних структур.
Світ
02.12.2025
11:13

“Для Зеленського кожен день виживання буде відчуватися як перемога”. Західні медіа про Україну

“Нічого про права людини, гуманітарне право, міжнародне право чи принципи. Це створює нову європейську “архітектуру безпеки”, повну дірок”
Всі статті