На Київщині відкрився новий кінопростір для військових, які проходять реабілітацію

19 листопада, у межах Національного туру «Кіно заради Перемоги!» відбулось відкриття сучасного кінопростору в одному з медичних закладів Київщини. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ 20 листопада.

Під час заходу захисники переглянули стрічку «Будинок «Слово» та поспілкувались з режисером Тарасом Томенком, акторами Ніною Набокою та Геннадієм Попенком. 

Кінопростір дозволить захисникам системно переглядати українські стрічки на великому екрані з якісним звуком і зображенням  та спілкуватися із зірками українського кіно.

Відкриття кінопросторів для українських воїнів у госпіталях і реабілітаційних центрах - ініціатива Асоціації «Дивись українське!», Головного управління комунікацій Збройних Сил України та Благодійного фонду «МХП Громаді». Станом на листопад 2024 року кінопростори створено у чотирьох медичних закладах Вінницької Запорізької, Хмельницької та Київської областей.

Національний тур «Кіно заради Перемоги!» реалізується за ініціативи Офіс Президента України, ДержКіно України, Асоціації Дивись українське, за підтримки Фонд "МХП-Громаді" у взаємодії з Генеральним штабом ЗСУ і Головним управлінням комунікацій Збройних Сил України, за сприяння Міністерство оборони України, обласних військово-цивільних адміністрацій, Національна гвардія України та Національна поліція України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті