На Київщині півторарічний малюк помер, випивши розчинник у момент, коли мати відволіклася

Півторарічний хлопчик загинув через те, що випив розчинник. Трагедія сталась на Білоцерківщині, повідомив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов у своєму Телеграм-каналі 2 серпня.

"Хлопчик перебував на подвір'ї разом зі матір'ю. Коли жінка відволіклась, дитина знайшла пляшку з розчинником та зробила декілька ковтків", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що малолітнього шпиталізували до Білої Церкви в тяжкому стані. Медики зробили все можливе для порятунку дитини, але хлопчик помер у відділенні реанімації.

"Шановні батьки. Вкотре закликаємо вас слідкувати за дітьми. Не залишайте їх без нагляду дорослих. Бережіть найцінніше!" – написав Нєбитов.

Раніше повідомлялось, що в Білій Церкві однорічний хлопчик випав з вікна й дивом вижив.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті