На Київщині півторарічний малюк помер, випивши розчинник у момент, коли мати відволіклася

Півторарічний хлопчик загинув через те, що випив розчинник. Трагедія сталась на Білоцерківщині, повідомив очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов у своєму Телеграм-каналі 2 серпня.

"Хлопчик перебував на подвір'ї разом зі матір'ю. Коли жінка відволіклась, дитина знайшла пляшку з розчинником та зробила декілька ковтків", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що малолітнього шпиталізували до Білої Церкви в тяжкому стані. Медики зробили все можливе для порятунку дитини, але хлопчик помер у відділенні реанімації.

"Шановні батьки. Вкотре закликаємо вас слідкувати за дітьми. Не залишайте їх без нагляду дорослих. Бережіть найцінніше!" – написав Нєбитов.

Раніше повідомлялось, що в Білій Церкві однорічний хлопчик випав з вікна й дивом вижив.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті