На Київщині коштом Фонду ліквідації відбудують 97 пошкоджених війною об'єктів

Дев’яносто сім об’єктів, пошкоджених російськими загарбниками, відновлять у Київській області за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Про це під час брифінгу 30 вересня повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.  

За його словами, роботи вже розпочаті  на понад 30 об’єктах, йдеться про житлові будинків та громадські установи.

"Об’єкти будуть відновлені у 18 громадах, які постраждали від російської агресії. В першу чергу, це житлові багатоквартирні будинки. Ми зможемо повернути до осель понад 5,3 тис. мешканців", - розповів Кравченко.

Загалом передбачена відбудова 97 пошкоджених та зруйнованих шкіл, дитячих садків, лікарень.

"Уже відновлюємо будинок в Ірпені на Гостомельському шосе, в Бучі на вулиці Енергетиків, Вокзальній, в Макарові на вулиці Садовій. Ще 11 багатоквартирних будинків відбудує Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України. Це багатоквартирні житлові будинки в Ірпені, Макарові, Пісківці, Бучі, Василькові та Вишгороді", - додав начальник ОВА.

Нагадаємо, що внаслідок бойових дій в лютому-березні 2022 року на Київщині зафіксовані руйнування більше ніж 27 тисяч об’єктів у 46 з 69 громад.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті