На Київщині чоловіка насмерть закусали шершні

У Білоцерківському районі Київщини шершні вбили 55-річного чоловіка, який спиляв їх дерево. Про це повідомляє поліція Київщини у своєму телеграм-каналі 3 жовтня.

"2 жовтня мешканець села Антонів пішов до берега місцевої річки зрізати дерево. Вже після падіння і в момент його розпилювання, з дерева вилетіли шершні, які й обкусали чоловіка", - зазначається у повідомленні.

За інформацією поліції, 55-річний мешканець помер на місці події.

У поліції додали, що у випадку виявлення кубл з небезпечними комахами, які можуть загрожувати життю чи здоров’ю громадян, громадянам потрібно телефонувати рятувальникам за номерами спецліній "101" або "112" для їх знешкодження.

Як повідомлялось раніше, на Київщині два чоловіка ховали в себе залишений росіянами ЗРК "Тор" та ракети до нього на 30 мільйонів гривень.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті