На Київщині чоловіка насмерть закусали шершні

У Білоцерківському районі Київщини шершні вбили 55-річного чоловіка, який спиляв їх дерево. Про це повідомляє поліція Київщини у своєму телеграм-каналі 3 жовтня.

"2 жовтня мешканець села Антонів пішов до берега місцевої річки зрізати дерево. Вже після падіння і в момент його розпилювання, з дерева вилетіли шершні, які й обкусали чоловіка", - зазначається у повідомленні.

За інформацією поліції, 55-річний мешканець помер на місці події.

У поліції додали, що у випадку виявлення кубл з небезпечними комахами, які можуть загрожувати життю чи здоров’ю громадян, громадянам потрібно телефонувати рятувальникам за номерами спецліній "101" або "112" для їх знешкодження.

Як повідомлялось раніше, на Київщині два чоловіка ховали в себе залишений росіянами ЗРК "Тор" та ракети до нього на 30 мільйонів гривень.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті