На Київщині на базі храмів ПЦУ створять Пункти Незламності

У Київській області на базі храмів Православної церкви України реалізують проект створення Пунктів Незламності. Про це повідомив голова голова Київської ОВА Олексій Кулеба у своєму телеграм-каналі.

Він зустівся напередодні різдвяних свят із Предстоятелем Православної Церкви України, Блаженнійшим Митрополитом Епіфанієм.

"Обговорили ситуацію в Київській області, міжконфесійні взаємовідносини та гуманітарні проєкти для жителів області. Одним із таких є Пункти Незламності, що будуть створені на базі храмів", - повідомив Кулеба, який отримав від Митрополита орден Архистратига Божого Михаїла І ступеня.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті