На Кубі заарештовано 17 осіб, причетних до вербування найманців для війни росії проти України

Влада Куби заявила, що заарештувала 17 осіб, які причетні до мережі торгівлі людьми для участі у війні в Україні, - пише Ройтер.

"Кубинська влада заявила, що заарештувала 17 осіб за звинуваченням у зв'язку з діяльністю групи, яка нібито заманювала молодих кубинців на службу в російські збройні сили в умовах конфлікту проти України", - пише видання.

Раніше цього тижня Куба повідомила, що влада працює над "нейтралізацією і ліквідацією" цієї мережі, яка, за її словами, діяла як на кубинській території, так і в росії.

"У результаті проведених розслідувань на даний момент заарештовано 17 осіб, серед яких внутрішній організатор цієї діяльності", - заявив полковник кубинської поліції Сезар Родрігес.

Також наголошується, що учасники скандалу можуть бути покарані терміном до 30 років позбавлення волі, довічним ув'язненням або смертною карою, в залежності від тяжкості та виду злочинів, які включають в себе торгівлю людьми, найманство і ворожі дії проти іноземної держави.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті