На Кубі заарештовано 17 осіб, причетних до вербування найманців для війни росії проти України

Влада Куби заявила, що заарештувала 17 осіб, які причетні до мережі торгівлі людьми для участі у війні в Україні, - пише Ройтер.

"Кубинська влада заявила, що заарештувала 17 осіб за звинуваченням у зв'язку з діяльністю групи, яка нібито заманювала молодих кубинців на службу в російські збройні сили в умовах конфлікту проти України", - пише видання.

Раніше цього тижня Куба повідомила, що влада працює над "нейтралізацією і ліквідацією" цієї мережі, яка, за її словами, діяла як на кубинській території, так і в росії.

"У результаті проведених розслідувань на даний момент заарештовано 17 осіб, серед яких внутрішній організатор цієї діяльності", - заявив полковник кубинської поліції Сезар Родрігес.

Також наголошується, що учасники скандалу можуть бути покарані терміном до 30 років позбавлення волі, довічним ув'язненням або смертною карою, в залежності від тяжкості та виду злочинів, які включають в себе торгівлю людьми, найманство і ворожі дії проти іноземної держави.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті