На кордоні окупованого Донбасу з РФ фури заблокували дорогу. Водії чекають на проїзд кілька діб

На кордоні окупованої частини Донецької області з Ростовською областю РФ фури заблокували дорогу в районі нелегального пункту пропуску Успенка. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ.

Зазначається, що на цій ділянці дороги немає узбіччя, тому вантажівки, які чекають на свою чергу на проїзд, забили одну з двох смуг. В результаті водії фур змушені чекати на можливість перетнути державний українсько-російський кордон, який російська влада маніпулятивно називає "адміністративним" кілька діб.

Щодня створюються затори до 15 кілометрів.

Як повідомлялося раніше, Кремль у порушенні міжнародного права заявив, що окуповані території Донецької та Луганської областей є "новими суб'єктами РФ". При цьому перетин так званого "адміністративного" кордону між фейковими "ДНР/ЛНР" і сусідньою Ростовською областю дуже утруднено.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті