На Кіровоградщині з річки вилучено тіло восьмирічного хлопчика, тривають пошуки другої дитини

У селі Олександрівка Кіровоградської області з ріки Інгулець вилучили тіло восьмирічного хлопця. Про це повідомила ДСНС України в Телеграм 22 січня.

"Цими вихідними, у суботу, до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення від стурбованої мешканки с. Олександрівка про те, що на кризі р. Інгулець гуляє двоє дітей. Після цього, зі слів жінки, діти зникли", - сказано в повідомленні.   

Зазначається, що пошуково-рятувальні роботи тривали й наступного дня. О 9:29 ранку 21 січня водолазами було знайдено та вилучено з водойми тіло хлопчика 2015 р. н. 

Пошуки другої дитини тривають.  

"Причину та обставини загибелі встановлюють фахівці", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в Харківській області врятували 7-річного хлопчика, який з'їхав на санчатах-тюбінгу на крихку кригу.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті