На Камчатці (РФ) сталося виверження вулкану: викид попілу становив 15 км

На півострові Камчатка (РФ) сталося виверження одного із вулканів, що спричинило надання червоного коду небезпеки ситуації у регіоні. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Вулкан Шивелуч розташовано на Півночі Камчатського півострова. Він знаходиться на висоті 3283 метри над рівнем моря. В результаті його виверження стався викид попілу на відстань до 15 кілометрів. 

Наразі у регіоні скасували роботу навчальних закладів, а також перекривають дороги та роздають маски місцевим жителям. Хмара попілу рухається у напрямку інших територій.

Як повідомлялося раніше, у вересні на Камчатці під час сходження на вулкан загинули 6 туристів: зірвалися в прірву

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті