На Хмельниччині відкриють шелтер для переселенців з Луганщини

Шелтер для ВПО з Луганщини відкриють в Солобковецькій громаді Хмельницького району. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм.

"Шелтер для ВПО з Луганщини відкриють в Солобковецькій громаді Хмельницького району. Там вже завершується ремонт в гуртожитку на сім кімнат та однокімнатній квартирі", - повідомив він.

За словами очільника Луганщини, у приміщеннях повністю замінено внутрішні комунікації, електричні мережі, обладнано душові, санвузли, кухню, їдальню та пральню.

Зараз збирається банк одягу та закуповують засоби пересування для людей з інвалідністю.

"Нові меблі та побутову техніку для шелтера надасть партнер Гірської міської військової адміністрації – благодійний фонд "Янголи спасіння". Ремонтні роботи та облаштування кімнат шелтеру виконані за позабюджетні кошти", - зазначив Артем Лисогор.

Як повідомлялося раніше, ВПО з Луганської області отримали понад 1100 продуктових наборів і понад 300 гігієнічних у в гумхабах Сєвєродонецької громади в Дніпрі й Тернополя протягом минулого тижня.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті