На Херсонщині збили два розвідувальних беспілотники

Повітряні Сили ЗСУ збили на Херсонщині два розвідувальних беспілотники. Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ в телеграм-каналі 9 лютого.

"Протягом дня 09 лютого 2024 року на Херсонщині воїнами Херсонської зенітної ракетної бригади Повітряного командування "Південь" знищено 2 російські розвідувальні БпЛА – "ZALA" та "Supercam"", - йдеться у повідомленні.Також вони показали відео знищення.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті