На Херсонщині у лікарні від отриманих травм помер електромонтер, що підірвався на російській міні

На Херсонщині у лікарні від отриманих травм помер електромонтер, що підірвався на російській міні. Про це повідомляє Херсонська ОВА.

"У лікарні від отриманих травм помер 32-річний електромонтер, що підірвався на російській міні, коли відновлював лінії електроживлення у Посад-Покровському", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, на Херсонщині в результаті російських обстрілів 31 березня 3 людини загинули, 2 особи дістали поранення. Серед загиблих - двоє електромонтерів, що підірвалися на ворожій міні під час відновлювальних робіт.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті