На Херсонщині подано понад 1290 заявок за програмою "єВідновлення"

Мешканці Херсонської області подали понад 1290 заявок на отримання компенсації після повені через вибух на Каховській гідроелектростанції. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Телеграм

"Мешканці Херсонщини, чиї будинки пошкодила "велика вода", подали 1291 заявку на отримання компенсації в рамках програми "єВідновлення", - зазначив він.

Що стосується грошових виплат постраждалим, за словами Прокудіна, 532 громадянам на картки надійшло 5 тис. гривень допомоги від держави.

Крім того, за даними ОВА, для отримання виплат за обласною програмою надійшло 577 заяв, ще 507 - за програмою місцевої влади.

Усі види допомоги постраждалі можуть оформити в органах соціального захисту населення.

Як повідомлялося, перші виплати на відбудову житла за програмою "єВідновлення" отримали жителі Київщини та Донеччини

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Всі статті