На Херсонщині мирний житель підірвався на російській міні

У селі Мала Сейдеминуха на Херсонщині на ворожій міні підірвався місцевий мешканець. Про це 17 березня у Telegram повідомляє Херсонська обласна військова адміністрація.

"У селі Мала Сейдеминуха Калинівської громади 57-річний чоловік збирав дрова, як раптом настав на міну, залишену російськими окупантами", - повідомили у прес-службі ОВА.

Внаслідок вибуху чоловік отримав тяжкі поранення. Зокрема, повідомляється, що він втратив частину лівої ноги та осколкові поранення правої гомілки.

Наразі потерпілого госпіталізували до найближчої лікарні. Наразі лікарі борються за його життя.

"Неухильно дотримуйтесь елементарних правил безпеки. Зараз не варто відвідувати поля, лісосмуги та інші місця, які ще не обстежили сапери. Якщо побачили вибухонебезпечний предмет, обережно відійдіть на кілька метрів і покличте рятувальників чи правоохоронців. У жодному разі не чіпайте його самостійно", - додали в ОВА.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Херсонській області на російській міні підірвалися вибухотехніки ДСНС.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті