На Херсонщіні вночі знову лунають вибухи

На окупованій території Херсонщини вночі, 21 липня, чути вибухи. Про це повідомляють у Телеграм-каналі "Збройні сили України. Війна з окупантами".

Зокрема, пишуть про серію вибухів у Херсоні, Чорнобаївці та Скадовську.

"Херсон. Чути вибухи", - йдеться у повідомленні з фото.

Окрім цього, повідомляється про вибухи у Чорнобаївці: "З боку аеропорту піднявся великий стовп чорного диму".

Також сьогодні проти ночі у Скадовську повідомляли про сильні вибухи. "В стороне Давыдова Брода что-то горит. С Бериславе видно зарево...", - пишуть у соцмережах.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Всі статті