На Харківському напрямку загинула 25-річна медикиня "Госпітальєрів" Ірина Цибух

На Харківському напрямку загинула 25-річна медикиня "Госпітальєрів" Ірина Цибух. Про це у Телеграм 30 травня повідомив глава Львівської ОВА Максим Козицький.

"Ще одна непоправна втрата для Львівщини. Напередодні, 29 травня, під час ротації на Харківському напрямку загинула 25-річна медикиня «Госпітальєрів» Ірина Цибух (Чека). Ірина була львівʼянкою. Закінчила Львівську політехніку. Працювала журналісткою. Навчала медіаграмотності. З 2014 року регулярно їздила на передову разом з добровольчим батальйоном "Госпітальєри". Допомагала евакуйовувати наших поранених воїнів з найгарячіших точок. Дуже боляче. Щирі співчуття рідним. Вічна памʼять", - написав глава області.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті