На Харківському напрямку загинула 25-річна медикиня "Госпітальєрів" Ірина Цибух

На Харківському напрямку загинула 25-річна медикиня "Госпітальєрів" Ірина Цибух. Про це у Телеграм 30 травня повідомив глава Львівської ОВА Максим Козицький.

"Ще одна непоправна втрата для Львівщини. Напередодні, 29 травня, під час ротації на Харківському напрямку загинула 25-річна медикиня «Госпітальєрів» Ірина Цибух (Чека). Ірина була львівʼянкою. Закінчила Львівську політехніку. Працювала журналісткою. Навчала медіаграмотності. З 2014 року регулярно їздила на передову разом з добровольчим батальйоном "Госпітальєри". Допомагала евакуйовувати наших поранених воїнів з найгарячіших точок. Дуже боляче. Щирі співчуття рідним. Вічна памʼять", - написав глава області.

Статті

Світ
25.07.2024
10:52

Білорусь та санкції: на короткому повідку

Лукашенко у лютому 2022 р. зробив свою країну співучасником воєнних злочинів та фігурантом міжнародних санкцій. Але, на відміну від росії, економіка Білорусі під їхньою дією не тільки не ламається, але навіть демонструє завидне зростання.
Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Всі статті