На Харківщині знайдено тіло сьомої жертви російського обстрілу

На Харківщині 20 травня знайдено останки сьомої жертви російського обстрілу. Про це у Телеграм повідомив начальник ОВА Олег Синєгубов.

"Підрозділи водолазної служби ДСНС у с. Черкаська Лозова виявили фрагменти тіла чоловіка. Дані встановлюються. Кількість загиблих внаслідок удару окупантів по базі відпочинку збільшилася до семи людей. Постраждали - 28 осіб", - написав глава області.

Як повідомлялося, кількість загиблих під час обстрілу бази відпочинку на Харківщині 19 травня збільшилася.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті