Кількість загиблих під час обстрілу бази відпочинку на Харківщині збільшилася

Збільшилася кількість загиблих під час обстрілу бази відпочинку у Малоданилівській громаді на Харківщині станом на ранок 20 травня. Про це повідомив очільник Малоданилівської селищної ради Олександр Гололобов у Телеграм 20 травня.

"Нажаль, кількість загиблих в результаті обстрілу  бази відпочинку 19 травня збільшилась до шести, з них два мешканця Черкаської Лозової", - йдеться в повідомленні.

Гололобов уточнив, що загалом поранено 26 осіб, з них семеро з Малоданилівської громади (шестеро - мешканці Черкаської Лозової та один з Малої Данилівки). 

За словами селищного голови, дані уточнюються.

Раніше повідомлялось, що кількість поранених у Малоданилівській громаді на Харківщині збільшилась, стався повторний обстріл під час рятувальних робіт.

Також повідомлялось, що у числі тих, хто загинув на Харківщині під час обстрілу бази відпочинку 19 травня - вагітна жінка

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті