На Харківщині стався вибух на трубопроводі, на місті працюють рятувальники

Увечері 18 квітня у Харківській області вибухнув трубопровід, унаслідок чого на місці зайнялася велика пожежа. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали, які публікують відео загоряння.

Як повідомляється,, вогонь після вибуху підіймається на 70 метрів угору, а в радіусі 40 метрів від трубопроводу плавиться асфальт. На місце прибули пожежники, які намагаються приборкати полум'я.

У Харківській обласній військовій адміністрації в коментарі "Укрінформу" підтвердили вибух на трубопроводі, зазначивши, що він не пов’язаний із бойовими діями. 

Як зазначається, унаслідок вибуху та пожежі постраждалих немає, а обставини події з'ясовують.

Яу повідомлялося, одна людина загинула і двоє травмовані внаслідок чергових ворожих ударів по Купʼянському району. Харківщини.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті