На Харківщині на ворожій міні підірвався комбайн

На Харківщині на ворожій міні підірвався комбайн. Про це у Телеграм повідомляє ДСНС України.

"Випадок стався під час робіт, у полі біля с. Андріївка Ізюмського району. За попередньою інформацією, комбайнер отримав легкі поранення від уламків скла і відмовився від госпіталізації. Для обстеження прилеглої до місця вибуху території було залучено піротехнічний розрахунок ДСНС. Завдяки їм вдалось евакуювати з поля 2 одиниці іншої сільськогосподарської техніки", - повідомляє ДСНС.

ДСНС закликає жителів деокупованих територій, а особливо аграріїв, бути вкрай обережними.

"Не ігноруйте попереджувальні знаки, не рухайтесь неперевіреними дорогами! Адже це небезпечно! Бережіть себе і у випадку знаходження підозрілого предмету телефонуйте 101 або 102", - закликали у Службі.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті