На кордоні близько 1700 вантажівок чекають на в'їзд до Польщі понад дві доби.

Вантажівки на польсько-українському кордоні в Дорогуську чекають на в’їзд до Польщі понад дві доби. На реєстрацію очікують приблизно 1700 транспортних засобів, - повідомляє "Польське радіо".

За словами старшої аспірантки Моніки Хільчук-Хибовської з Палати податкової адміністрації в Любліні, на інших прикордонних переходах у регіоні також доводиться чекати довго.

На кордоні Гребенне – Рава-Руська 18 та 19 серпня час очікування на пункті пропуску становив 50 годин, своєю чергою в Зосіні і Кукуриках оформлення транспорту в напрямку в’їзду відбуваються у міру надходження.

У напрямку виїзду з Польщі черги у рази менші. В Корощині час очікування становить близько 9 годин, у Дорогуську – близько 8 годин, Гребенному – найбільше очікувати доводиться 18 годин, натомість на переході в Зосіні час очікування становить близько 6 годин, - йдеться у повідомленні.

Що стосується руху легкових автомобілів, то перевірки проводяться на постійній основі в усіх пунктах пропуску. Поточний час очікування можна перевірити на сайті www.granica.gov.pl.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті