На фронті ЗСУ знищили ще майже півтисячі окупантів, 70 одиниць техніки та 46 безпілотників

Українські захисники за минулу добу знищили ще 470 російських окупантів та 70 одиниць техніки ворога. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Генерального штабу ЗСУ у Facebook 19 липня.

Зазначається, що загальні бойові втрати противника серед особового складу орієнтовно склали близько 239 480 військових.

Ворожих танків за добу ЗСУ знищили у кількості 4 одиниць, бойових броньованих машин – 8, артилерійських систем – 31. Є втрати РФ і серед засобів протиповітряної оборони – 2, автомобільної техніки та автоцистерн – 19, спецтехніки – 6.

У повітряному просторі знищено також 46 БпЛА росіян і 6 крилатих ракет.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті