Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Військовослужбовець з Лисичанська Дмитро Федорін, який долучився до лав ЗСУ у серпні поточного року, загинув на фронті в жовтні. Про це повідомила Луганська ОВА у соцмережах 14 жовтня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Без батька залишилися п’ятеро дітей: загинув Дмитро Федорін з Лисичанська. ...19 серпня 2024 року чоловік став на оборону України. 7 жовтня він загинув, захищаючи мирне майбутнє наших дітей", - сказано в повідомленні.
Зазначається, що все життя до повномасштабного російського вторгнення Дмитро жив у Лисичанську, працював на шахті. У 2022 році вивіз родину на Полтавщину. Дмитро виховував п’ятьох дітей.
Раніше повідомлялось, що капрал поліції з Золотого Луганської області Олександр Харитонов загинув під час блокування просування ворога на околицях Торецька.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту