На фронті загинув суддя міжнародної категорії з боксу Ельчин Мурадов

Захищаючи Україну, загинув рефері з боксу, суддя міжнародної категорії Ельчин Мурадов. Про це йдеться у повідомленні Федерації боксу у Фейсбуці.

"Стало відомо, що знаходячись на фронті, внаслідок російського артилерійського удару загинув наш друг, побратим, суддя міжнародної категорії Ельчин Мурадов", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Ельчин Мурадов з перших днів російського вторгнення пішов захищати Україну від ворога.

"До війни він зробив дуже багато задля розвитку київського та українського боксу та, зокрема, для суддівства. Ми завжди будемо памʼятати про все, що зробила ця порядна та хороша людина. Федерація боксу України висловлює щирі співчуття родині, друзям та близьким Ельчина...", - пишуть колеги захисника України.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті