На фронті загинув Герой України Андрій Орлов, який став першим нагородженим за звільнення Херсона

На війні загинув Герой України Андрій Орлов, який був сержантом 131-го окремого розвідувального батальйону. Він став першим Героєм України, нагородженим за звільнення Херсона. Про загибель на своїй сторінці в соцмережі написала мама воїна Олена Орлова 6 вересня.

"Андрій - сержант 131-го окремого розвідувального батальйона. І він став першим Героєм України, нагородженим за звільнення ХЕРСОНА. Принаймні першим, про кого повідомив глава держави", - повідомляли у соцмережах телевізійники.

Вони зазначають, що Андрій був людиною з шаленим драйвом та енергією.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті