На фронті відбулося 88 бойових зіткнень, найскладніша ситуація на Курахівському напрямку - Генштаб

Ситуація на фронті залишається напруженою, кількість бойових зіткнень станом на 16:00 7 жовтня зросла до 88. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Найгарячіше зараз на Лиманському, Куп'янському, Покровському та Курахівському напрямках", - йдеться у повідомленні. 

Як зазначається, найбільше бойових зіткнень зафіксовано на Курахівському напрямку - від початку доби окупанти 19 разів атакували українські підрозділи, намагалися просунутися поблизу Цукуриного, Желанного Другого, Гірника, Новоселидівки, Гострого, Георгіївки та Катеринівки. Станом на 16:00 тривають бої у восьми локаціях.

Крім того, зафіксовано 16 бойових зіткнень на Лиманському напрямку (11 боїв тривають), 15 боїв на Куп'янському напрямку (п’ять атак відбито, 10 тривають) і 13 атак на Покровському напрямку (12 атак відбито, один бій триває).

Окупанти також продовжують застосовувати авіацію та артилерію по прикордонних районах Сумської області. Під артилерійськими ударами опинилися райони населених пунктів Бунякине, Павлівка, Угроїди, Степок і Покровка. Авіаційних ударів було завдано по населених пунктах Яблунівка, Катеринівка й Ободи. Загалом від початку доби ворог скинув на Сумську область 10 КАБів.

Також уточнюється, що, згідно з наявною інформацією, російська авіація завдала дванадцяти ударів по території Курської області Росії, застосувавши 16 керованих авіаційних бомб.

Як повідомлялося, внаслідок успішної операції ГУР МО України виведено з ладу  тральщик Балтійського флоту РФ «Алєксандр Обухов».

Статті

Луганськ
07.12.2024
13:43

"Мені пенсію Зеленський платить. Точніше  Америка". Луганський щоденник

Жити чесно можна, але тяжко. Особливо, коли поряд з тобою пенсіонери витрачають так легко і не рахуючи.
Країна
06.12.2024
10:46

Повернення на окуповані території: справжні історії та мотиви

"Повернення громадян України на окуповані території не входить у плани окупантів, їм не потрібні там люди, які мають історичну пам’ять (тобто можуть порівнювати, як там було при Україні)"
Країна
04.12.2024
23:55

“Керування відходами починають не з сортування”. Про одну з реформ на шляху до ЄС, про яку ніхто не говорить

Частка переробки відходів в Україні – близько 10 відсотків, решта йде на сміттєві полігони, переважна більшість з них – нелегальні. В країнах Європейського Союзу – приблизно навпаки: близько 90 відходів переробляються, тільки невелику частку з них...
Всі статті