На фронті в Луганській області сьогодні відносна тиша – Гайдай

На всіх напрямках фронту в Луганській області спостерігається відносна тиша протягом останнього дня через те, що внаслідок значних втрат ворог змушений підтягувати свіжі резерви. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в інтерв’ю "Ukraine Media Center" 9 березня.

"Якщо говорити саме про сьогоднішній день – сьогодні більш-менш тиша", – зазначив Гайдай.

Він уточнив, що це відбувається регулярно – коли після кількох наступів "ворог отримує, як то кажуть, на горіхи, вони відтягуються для того, щоб поповнити свої резерви".

Гайдай зазначив, що суттєвого поповнення вимагає й особовий склад, який рашисти масово втрачають, і техніка, яку спалюють українські захисники.

Раніше повідомлялось, що росіяни намагаються захопити деокуповані села Луганщини, наразі ситуація контрольована.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті