Росіяни намагаються захопити деокуповані села Луганщини, наразі ситуація контрольована – Гайдай

Російські окупанти намагаються знову захопити деокуповані села Луганської області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі "5 каналу" 8 березня.

"Бойові дії зараз ідуть біля деокупованого населеного пункту Стельмахівка. В тому напрямку постійно штурмують. Стельмахівка під нашим контролем, все нормально, але в тому напрямку штурмують російсько-окупаційні війська, – сказав Гайдай. – Так само бої йдуть у напрямку Макіївка – Невське і Куземівка – Новоселівське".

Він уточнив, що всіх цих населених пунктів вже практично немає.

У той же час Гайдай зазначив, що на Луганському фронті росіяни стратегічного успіху не мають.

Раніше повідомлялось, що розвідка Британії оновила мапу військових дій в Україні, з якої також витікає, що загарбники проводять штурми у напрямку Стельмахівки в Луганській області, проте ЗСУ зберігають контроль над селом.

Раніше також повідомлялось, що росіяни намагаються продавити нашу оборону в Білогорівці та поблизу Кремінної, однак успіху ворог не має.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті