Росіяни намагаються захопити деокуповані села Луганщини, наразі ситуація контрольована – Гайдай

Російські окупанти намагаються знову захопити деокуповані села Луганської області. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі "5 каналу" 8 березня.

"Бойові дії зараз ідуть біля деокупованого населеного пункту Стельмахівка. В тому напрямку постійно штурмують. Стельмахівка під нашим контролем, все нормально, але в тому напрямку штурмують російсько-окупаційні війська, – сказав Гайдай. – Так само бої йдуть у напрямку Макіївка – Невське і Куземівка – Новоселівське".

Він уточнив, що всіх цих населених пунктів вже практично немає.

У той же час Гайдай зазначив, що на Луганському фронті росіяни стратегічного успіху не мають.

Раніше повідомлялось, що розвідка Британії оновила мапу військових дій в Україні, з якої також витікає, що загарбники проводять штурми у напрямку Стельмахівки в Луганській області, проте ЗСУ зберігають контроль над селом.

Раніше також повідомлялось, що росіяни намагаються продавити нашу оборону в Білогорівці та поблизу Кремінної, однак успіху ворог не має.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті