На двух напрямках фронту окупанти взяли "оперативну паузу" - Лисогор

Російські війська взяли "оперативну паузу" на Лиманському на Куп'янському напрямках, однак ворог не припиняє атакувати Білогорівку на Луганщині. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 14 квітня.

Втім, за словами голови ОВА, росіяни продовжують бити по селах, де ще живуть цивільні.

"Макіївка і Невське опинилися під ударами артилерії і мінометів. Також на Невське рушили БПЛА противника", - зазначив Лисогор.

Нагадаємо, за добу 13 квітня росіяни 15 разів обстріляли населені пункти Донеччини, а з лінії фронту було евакуйовано 87 людей, у тому числі 7 дітей.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті