На Донеччині залишаються 472 тис. осіб, майже половина з них повернулися назад з евакуації

З майже 1,5 млн мешканців Донеччини, які евакуйовувалися з регіону від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, понад 230 тис. повернулися назад. Про це повідомив на брифінгу начальник відділу оперативно-чергової служби Донецької ОВА Дмитро Петлін.

Він нагадав, що з Донеччини евакуація триває, починаючи з 26 лютого 2022 року. 

«На теперішній час силами органів влади усіх рівнів та добровольчих формувань, волонтерів було евакуйовано більше, ніж 1 млн 415 тис. осіб цивільного населення. Серед них 168,77 тис. дітей та близько 44 тис. осіб з інвалідністю», - сказав Петлін.

Але з евакуації в більш безпечні регіони назад повернулася 231 тис. осіб. Наразі ж, за оперативними даними, на території Донецької області перебувають 472 тис. мешканців.

«У нас до переліку територій, де відбуваються активні бойові дії, додалася Новогродівська громада. Тому кількість мешканців, що знаходяться у безпосередній небезпеці, збільшилася. Для збереження життя собі та своїм рідним, всім мешканцям області краще евакуюватися в більш безпечні регіони», - зазначив він.

Крім того, до 20 неповнолітніх залишається в низці населених пунктів Донеччини, де діє примусова евакуація дітей разом із батьками – у Торецьку, Щербинівці, Північному та Успенівці.

Як повідомлялося, на території Донеччини понад 60 тисяч людей потребують першочергової евакуації.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті