На Донеччині залишаються 472 тис. осіб, майже половина з них повернулися назад з евакуації

З майже 1,5 млн мешканців Донеччини, які евакуйовувалися з регіону від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, понад 230 тис. повернулися назад. Про це повідомив на брифінгу начальник відділу оперативно-чергової служби Донецької ОВА Дмитро Петлін.

Він нагадав, що з Донеччини евакуація триває, починаючи з 26 лютого 2022 року. 

«На теперішній час силами органів влади усіх рівнів та добровольчих формувань, волонтерів було евакуйовано більше, ніж 1 млн 415 тис. осіб цивільного населення. Серед них 168,77 тис. дітей та близько 44 тис. осіб з інвалідністю», - сказав Петлін.

Але з евакуації в більш безпечні регіони назад повернулася 231 тис. осіб. Наразі ж, за оперативними даними, на території Донецької області перебувають 472 тис. мешканців.

«У нас до переліку територій, де відбуваються активні бойові дії, додалася Новогродівська громада. Тому кількість мешканців, що знаходяться у безпосередній небезпеці, збільшилася. Для збереження життя собі та своїм рідним, всім мешканцям області краще евакуюватися в більш безпечні регіони», - зазначив він.

Крім того, до 20 неповнолітніх залишається в низці населених пунктів Донеччини, де діє примусова евакуація дітей разом із батьками – у Торецьку, Щербинівці, Північному та Успенівці.

Як повідомлялося, на території Донеччини понад 60 тисяч людей потребують першочергової евакуації.

Статті

Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Всі статті