На Донеччині росіяни зруйнували греблю Карлівського водосховища, є ризик підтоплення – Кириленко

Російські війська завдала удару по греблі Карлівського водосховища у Донецькій області та зруйнували її. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

В результаті цього під загрозою підтоплення опинилися селища Галицинівка, Желанне-1 та Желанне-2.

Кириленко зазначив, що з початку широкомасштабного вторгнення окупанти постійно наносили удари по греблі.

"До такого розвитку подій ми були готові, а тому оперативні та рятувальні служби Донеччини вже почали діяти за чітко визначеним алгоритмом", - наголосив він.

Голова ОВА додав, що влада попередила громади, які знаходяться у зоні ймовірного підтоплення, а за потреби буде розпочато евакуацію цивільного населення з них.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті