На Донеччині росіяни скинули авіабомби на селище Нью-Йорк, зруйнована 5-поверхівка

На Донеччині росіяни скинули авіабомби на селище Нью-Йорк, зруйнована 5-поверхівка. Про це у Телеграм повідомив керівник Донецької ОВА Павло Кириленко.

"На Горлівському напрямку росіяни скинули 2 авіабомби на Нью-Йорк, одна з них зруйнувала 5-поверхівку. Всього у громаді пошкоджено 6 будинків, адмінбудівлю та інфраструктурний об'єкт", - повідомив він.

Кириленко нагадав, що вночі росіяни завдали ракетного удару по Краматорську - поранили 2 людей, пошкодили житлові будинки та територію підприємства.

"На Волноваському напрямку під обстрілами Вугледар і Пречистівка, у Комарській громаді - селище Шевченко. Зранку росіяни обстріляли з Градів Велику Новосілку. На Донецькому напрямку пошкоджено 8 будинків у Курахівській громаді, впродовж доби відбувалися обстріли Мар'їнки та Красногорівки. На Лисичанському напрямку 3 будинки пошкоджено у Ямполі Лиманської громади, 1 у Сіверську і 1 у Званівці", - констатував глава області.

Він додав, що в результаті російських ударів у Часовоярській громаді пошкоджено 3 будинки, у Костянтинівці пошкоджено 6 будинків, школу і підприємство, ще одна людина поранена і 5 будинків пошкоджено у Плещіївці Іллінівської громади.

Як повідомлялося, в Краматорську та двох селищах Донеччини через російські обстріли поранено четверо людей.

 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті