На Донеччині протягом двох діб відновиться подача води у Слов’янськ, Краматорськ, Дружківку і Костянтинівку

На Донеччины у найближчі дві доби очікується подача води  у Слов’янськ, Краматорськ, Дружківку і Костянтинівку після ремонту водогону, що постраждав унаслідок обстрілів. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін 29 лютого.  .

"Завершено ремонт на Другому Донецькому водоводі. Уже розпочато заповнення системи. Протягом 2-х діб плануємо відновити подачу води у Слов’янськ, Краматорськ, Дружківку і Костянтинівку", - написав Філашкін.  

За словами очільника Донецької ОВА, всього спеціалісти усунули понад 10 значних пошкоджень на водогоні.

Як повідомлялося, у Сіверську на Донеччині завершили налаштування фільтрувальної станції, завдяки якій мешканці прифронтової громади будуть забезпечені водою.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті